Firmamız Hakkında

Su, vücudumuzun neredeyse dörtte üçünü oluşturur, ve sağlığımız için en önemli besinlerden biridir. Her canlının tüketmesi gereken günlük su ihtiyacı değişiklik gösterse de günde ortalama 2 litre su tüketmek oldukça önemlidir.

Su tüketimi her canlı için hayati önem taşır. Vücudun olmazsa olmaz içeceklerinden biri olan su, vücudun sağlıklı bir biçimde tüm işlevlerini yerine getirmesine yardımcı olur. Vücuttan toksinlerin atılması, böbrek sağlığının korunmasının yanı sıra su, çeşitli hastalıkların oluşumunu da önler.

Uzmanların birçoğu tarafından önerilen günlük su tüketim miktarı 2-2.5 litre olsa da bu yaşa, vücut ağırlığına ve cinsiyete göre değişkenlik gösterebiliyor. Vücutta bulunan hücre ve dokuların beslenmesinden sorumlu olan su, aynı zamanda sindirim sistemini de düzenleyerek yediğimiz besinlerin parçalanmasına yardımcı olur, kabızlığın da önüne geçer.

Ayrıca daha yumuşak ve esnek bir cilde, daha parlak ve bakımlı saçlara kavuşmanın da en önemli adımlarından biri su tüketimi. Saç köklerindeki sinir uçlarını aktif haline getiren su saçların hızlı ve sağlıklı bir biçimde uzamasına da yardımcı olur.

Vücuttan toksinlerin atılmasını hızlandırdığı için yaşlanmayı da yavaşlatan su ayrıca kan dolaşımını da arttırır ve daha sağlıklı bir bedene kavuşmamıza yardımcı olur.

Yeterli miktarda su tüketimi açlık hissini azaltarak düzenli spor ile dengelendiğinde kilo vermeyi kolaylaştırır.

Beyinde %85, kanda %80, kaslarda ise %70 oranında su bulunur. Gün içerisinde terleyerek, nefes vererek ve boşaltım yoluyla vücudumuzdan yaklaşık olarak 10 bardan suyu dışarı atarız. Kaybettiğimiz suyu yerine koyabilmek ve sağlığımızı koruyabilmek içinse günde en az 8 bardak su tüketmeliyiz.

Vizyonumuz

Su,meşrubat ve gıda sektöründe, sürekli ve sağlıklı büyüyerek, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

Hedefimize çalışanlarımızla birlikte sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlayarak ulaşacağımıza inanıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin isteklerini karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan,

Sağlıklı, güvenli ve hijyenik ürünler sunan, 
Güvenilir ve sürekli gelişen,
Kaynaklarını verimli kullanarak, karlı ve rekabetçi konumunu sürekli koruyabilen,
İyi bir çalışma ortamında, yeteneklerin geliştirildiği ve çalışanlarına değer veren,
Tedarikçileriyle işbirliğini hedefleyerek gelişen ve geliştiren,
Toplumsal sorumluluğu yüksek, bir şirket olarak algılanmak istiyoruz.

Politikamız

Yaratıcı, Yenilikçi, Çözümleyici Yaklaşımımızla Müşteri Ve Pazar İhtiyaçlarına Duyarlı Olmak
Teknolojik Yenilikleri Sürekli İzlemek Ve Uygulamak
Müşteri Memnuniyeti Ve Güvenini Sürekli Sağlamak
Yasal Şartlar Ve Müşteri İstekleri Doğrultusunda Çevreye Değer Veren Bir Yaklaşımla Üretim Yapmak
Başta Üst Yönetim Olmak Üzere Tüm Personelin Katılımı İle Su Üretiminde En İyi Kaliteyi Yakalamak Ve Müşterilerine Sunmak
Gıda Zincirinin Tüm Aşamalarında Etkin İletişimimizle Gıda Güvenliğini Sürekli Sağlamak
Kalite Ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Şartlarına Sürekli Uymak Ve Tüm Kaynakları Sağlamak